tu jesteś:    Strona główna

TERMA BANIA W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ

Terma Bania to obiekt położony w sercu Białki Tatrzańskiej. Łączący w sobie nowoczesne technologie oraz odwołania do lokalnej tradycji i przyrody zadziwia przede wszystkim bogatą ofertą zaspokajającą różnorodne potrzeby gości. Obiekt podzielony jest na strefy, co gwarantuje określony sposób wypoczynku i rozrywki.


Strefa Głośna dedykowana rodzinom z dziećmi, poszukującym wodnej rozrywki to połączenie termalnych basenów z atrakcjami gwarantującymi świetną zabawę wszystkim, bez względu na wiek. Zjeżdżalnie, interaktywne zabawki, miejsca przeznaczone do gier zespołowych. Wszystko to zapewni całodzienną rozrywkę wszystkim członkom rodziny.
 
Strefa Cicha to oferta dla tych, którzy pragną odetchnąć od otaczającego ich na co dzień zgiełku. To gwarancja relaksu w zachwycających okolicznościach tatrzańskiej przyrody. Niecki basenowe Termy Bania znajdują swoją kontynuację w ogrodach zewnętrznych, skierowanych na południe, pozwalając tym samym na podziwianie malowniczej panoramy Tatr.
 
Odpocząć można również w rozbudowanym Saunarium, obejmującym aż pięć różnych typów saun. Dopełnieniem oferty jest Instytut Wellness & SPA - miejsce, w którym goście mogą zadbać o ciało i ducha, oddając się w ręce wykwalifikowanych specjalistów.
 
Obiekt, prócz bogatej oferty, zaskakuje rozmachem. Całkowita powierzchnia Termy Bania to aż 8, 580 33 m2. Nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz odważny, nietypowy projekt architektoniczny decydują o unikatowości Termy. Nie tylko w skali regionu, ale i całego kraju.
« POWRÓT
Odkryj Białkę   |   Noclegi   |   Kuchnia   |   Lato   |   Zima   |  
© MATinternet s.c. - ZAKOPANE :: Powered by AntCms

akwarystyka morska       szkolenie psów