tu jesteś:    Strona główna

Centrum Wypoczynkowe BIAŁKA TATRZAŃSKA – KANIÓWKA

Zapraszamy do Centrum Wypoczynkowego KANIÓWKA w którym oferujemy Klientom miejsca w komfortowych pokojach w naszych własnych trzech obiektach turystycznych o zróżnicowanym standardzie, dostosowanym głównie dla wypoczynku rodzinnego. Wszystkie pokoje w obiektach posiadają łazienki, TV, częściowo balkony.


Zawsze Udane Wakacje i Wypoczynek
bez względu na warunki pogodowe !!!

Centrum Wypoczynkowe KANIÓWKA to doskonałe miejsce na całoroczny wypoczynek w super komfortowych warunkach. Mnóstwo okolicznych atrakcji i pobliskie aż trzy Baseny Termalne BIAŁKA, BUKOWINA i SZAFLARY oraz bogate zaplecze samego Centrum Wypoczynkowego KANIÓWKA gwarantuje urozmaicony i pełen emocji oraz relaksu pobyt w górach dla Gości indywidualnych, Rodzin i grup zorganizowanych.

Każda osoba korzystająca z pobytów w naszych obiektach otrzymuje KARNET KANIÓWKA, w ramach którego może korzystać z całego zaplecza rekreacyjno - wypoczynkowego w KANIÓWKA I - Lux, w tym m.in. całorocznego krytego basenu, saun, jacuzzi, fitness - siłowni. Dla dzieci w obiektach przygotowaliśmy specjalne kąciki do zabawy, oraz duży specjalny pokój zabaw w KANIÓWKA I - Lux i organizujemy tam fakultatywne zajęcia animacyjne.
Na okres letni na terenie Centrum Wypoczynkowego KANIÓWKA uruchamiamy Strefę dla Malucha z placem zabaw, Strefę Grillowania oraz boisko do gier zespołowych.

To wszystko stanowi wyjątkowo atrakcyjną ofertę CW KANIÓWKA, gwarantującą doskonałe warunki pobytu, wyżywienia, rekreacji i wypoczynku dla naszych Gości bezpośrednio przy stoku narciarskim.


Szczegółowe informacje znajdziecie naszej stronie internetowej www.kaniowka.info lub dzwoniąc na nr Rezerwacji 662 092 045.

Kontakt:

 tel.: 662 092 045

e-mail: kaniowka@op.pl

strona: www.kaniowka.info

« POWRÓT


  Noclegi na Podhalu:Odkryj Białkę   |   Noclegi   |   Kuchnia   |   Lato   |   Zima   |  
© MATinternet s.c. - ZAKOPANE :: Powered by AntCms

akwarystyka morska       szkolenie psów