tu jesteś:    Strona główna

Centrum Wypoczynkowe BIAŁKA TATRZAŃSKA – KANIÓWKA

ZAPRASZAMY na SUPER FERIE i narty bezpośrednio przy Stoku Narciarskim w Białce Tatrzańskiej w obiektach z basenami i pysznym jedzeniem w KARCZMIE. Bez stresu codziennych kłopotliwych dojazdów i stania w korkach, poszukiwania miejsca na parkingu i przebierania się w plenerze.

W naszym Centrum Wypoczynkowym KANIÓWKA oferujemy miejsca w komfortowych pokojach we własnych obiektach turystycznych na zróżnicowanym poziomie, dostosowanym głównie dla wypoczynku rodzinnego. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, TV, częściowo balkony.


Każda osoba korzystająca z pobytów w naszych obiektach otrzymuje KARNET KANIÓWKA, w ramach którego może korzystać z całego zaplecza rekreacyjno - wypoczynkowego w budynkach KANIÓWKA ILux i II-Premium, w tym aż z dwóch całorocznych krytych basenów, saun, jacuzzi, siłowni. Dla dzieci młodszych w obiektach przygotowaliśmy specjalne kąciki do zabawy i specjalny pokój zabaw w KANIÓWKA I-Lux.

Z zasady śniadania podajemy w poszczególnych obiektach w formie bufetu, natomiast obiadokolacje nasi Klienci spożywają w pięknej Regionalnej KARCZMIE. Jest ona częścią naszego Centrum Wypoczynkowego KANIÓWKA i znajduję się bezpośrednio przy dolnych stacjach kolei krzesełkowej i innych wyciągów w sąsiedztwie naszych budynków KANIÓWKA I - Lux i KANIÓWKA II - Premium.

To wszystko stanowi wyjątkowo atrakcyjną ofertę CW KANIÓWKA, gwarantującą doskonałe warunki pobytu, wyżywienia, rekreacji i wypoczynku dla naszych Gości bezpośrednio przy stoku narciarskim.

Szczegółowe informacje znajdziecie naszej stronie internetowej www.kaniowka.info lub dzwoniąc na nr Rezerwacji 662 092 045.

Kontakt:

 tel.: 662 092 045

e-mail: kaniowka@op.pl

strona: www.kaniowka.info

« POWRÓT


  Noclegi na Podhalu:Odkryj Białkę   |   Noclegi   |   Kuchnia   |   Lato   |   Zima   |  
© MATinternet s.c. - ZAKOPANE :: Powered by AntCms

akwarystyka morska       szkolenie psów