tu jesteś:    Strona główna

Koncert LemON w Białce!

Pierwsze koncerty VIII Edycji Kultury na Bani już za nami. W tym tygodniu scena przy Hotelu i Termie Bania w Białce Tatrzańskiej zabrzmi dźwiękami wielkich przebojów Bryana Adamsa oraz wyjątkowego kunsztu muzycznego zespołu LemON!


W piątek o 20:00 na Scenie Kultury na Bani wystąpi grupa coverowa Bryan Adams Cover. Przypomni największe hity kanadyjskiego wokalisty, takie jak Everything I Do, Please Forgive Me, Summer of ‘69, Heaven, czy Cloud Number 9.

W sobotę 30.06. o 18:00 zagrają dla Was duet Misiniec&Szewczyk, czyli dwóch górali z Orawy i Podhala, których drogi spotkały się w Krakowie. Ich autorska muzyka to połączenie m.in. ambientu, klasyki, folku, jazzu i elektroniki, otoczone liryką góralskiego ducha.

O 20:00 rozpocznie się koncert jednej z największych gwiazd tegorocznego festiwalu Kultura na Bani – zespołu LemON! Twórcy takich hitów jak Napraw, Scarlett, Jutro, Nice, Będę z Tobą, udowodnili, że ambitna muzyka na wysokim poziomie może trafiać na najwyższe miejsca list przebojów. Grupa zyskała uznanie branży muzycznej, zdobywając dla swoich albumów nominacje do Fryderyków, stale rośnie grono wiernych słuchaczy i fanów zespołu, którzy obsypują ich niezliczonymi wyróżnieniami (m.in. SuperJedynka, Sopot TOPTrendy, Eska Music Award, Przebój 25-lecia Radia Zet, Yach). Albumy LemON, Scarlett, Etiuda zimowa w błyskawicznym tempie pokryły się złotem i platyną.

Zapiszcie te daty w swoich kalendarzach. Widzimy się pod Sceną Kultury na Bani!

« POWRÓT
Odkryj Białkę   |   Noclegi   |   Kuchnia   |   Lato   |   Zima   |  
© MATinternet s.c. - ZAKOPANE :: Powered by AntCms

akwarystyka morska       szkolenie psów