tu jesteś:    Strona główna

Centrum Wypoczynkowe BIAŁKA TATRZAŃSKA – KANIÓWKA

ZAPRASZAMY na ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA z prawdziwą Góralską Wigilią, SYLWESTRA, SUPER FERIE i narty bezpośrednio przy Stoku Narciarskim w Białce Tatrzańskiej w obiektach z basenami i pysznym jedzeniem.

Bez stresu codziennych kłopotliwych dojazdów i stania w korkach, poszukiwania miejsca na parkingu i przebierania się w plenerze.


Centrum Wypoczynkowe
BIAŁKA TATRZAŃSKA – CW KANIÓWKA
Rezerwacja tel. 662 092 045
e-mail: kaniowka@op.pl
www.kaniowka.info

W naszym CW KANIÓWKA oferujemy miejsca w komfortowych pokojach we własnych obiektach turystycznych na zróżnicowanym poziomie, dostosowanym głównie dla wypoczynku rodzinnego. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, TV, w większości balkony.

Każda osoba korzystająca z pobytów w naszych obiektach otrzymuje KARTĘ KANIÓWKA, w ramach której może korzystać z całego zaplecza rekreacyjno - wypoczynkowego w budynkach KANIÓWKA I-Lux i II-Premium, w tym aż z dwóch całorocznych krytych basenów, saun, jacuzzi, salki fitness –minisiłowni. Dla dzieci młodszych w obiektach przygotowaliśmy specjalne kąciki do zabawy i specjalny pokój zabaw w KANIÓWKA I-Lux.


Śniadania podajemy w poszczególnych obiektach w formie bufetu, natomiast na obiadokolacje i inne posiłki zapraszamy do naszej pięknej Regionalnej KARCZMY. Jest ona częścią naszego Centrum Wypoczynkowego KANIÓWKA i znajduję się bezpośrednio przy dolnych stacjach kolei krzesełkowej i innych wyciągów w sąsiedztwie naszych budynków KANIÓWKA I - Lux i KANIÓWKA II - Premium.

To wszystko stanowi wyjątkowo atrakcyjną ofertę CW KANIÓWKA, gwarantującą doskonałe warunki pobytu, wyżywienia, rekreacji i wypoczynku dla naszych Gości bezpośrednio przy stoku narciarskim.

 

Szczegółowe informacje znajdziecie naszej stronie internetowej www.kaniowka.info lub dzwoniąc na nr Rezerwacji 662 092 045.

 

Kontakt:

 tel.: 662 092 045

e-mail: kaniowka@op.pl

strona: www.kaniowka.info

« POWRÓT


  Noclegi na Podhalu:Odkryj Białkę   |   Noclegi   |   Kuchnia   |   Lato   |   Zima   |  
© MATinternet s.c. - ZAKOPANE :: Powered by AntCms

akwarystyka morska       szkolenie psów