tu jesteś:    Strona główna » Lato » Termy TermyZapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą dostępnych termy na terenie Podhala.

Termy Białka Tatrzańska
TERMA BANIA W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ
7 Czerwca 2011 17:44

Terma Bania to obiekt położony w sercu Białki Tatrzańskiej. Łączący w sobie nowoczesne technologie oraz odwołania do lokalnej tradycji i przyrody zadziwia przede wszystkim bogatą ofertą zaspokajającą różnorodne potrzeby gości. Obiekt podzielony jest na strefy, co gwarantuje określony sposób wypoczynku i rozrywki.CZYTAJ WIĘCEJ »


Termy Zakopane


AquaPark w Zakopanem
9 Lutego 2010 11:51

Doskonały wypoczynek pośród wielu ciekawych atrakcji wodnych jak: baseny, sauny, słoneczna łąka, lodowa grota, jacuzzi, hydromasaże, dzika rzeka, zjeżdżalnie, kręgielnia. Do dyspozycji jest: restauracja, barek, sklep z art. pływackimi. Zapewniamy świetną zabawę na naszej kręgielni. W ofercie specjalnej znajdują się propozycje imprez integracyjnych dla grup zorganizowanych i Firm o charakterze: sportów ekstremalnych, rekreacyjno-sportowym i zabawowym.CZYTAJ WIĘCEJ »


Termy Bukowina Tatrzańska


Termy Bukowina Tatrzańska
9 Lutego 2010 11:51
Termy znajdują się w odległości 15 km od Zakopanego i 20 km od Nowego Targu. Są one centrum rozrywki dla całej rodziny, ośrodkiem uzdrowiskowym i re­ha­bi­li­ta­cyj­nym w zacisznej okolicy otoczonej lasami, z pięknym widokiem na góry. Obiekty termalne obejmą 12 basenów. Temperatura wody w basenach utrzymuje się w granicach 28-36°C. Przewidziano również szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży, między innymi zjeżdżalnię oraz specjalne pływalnie dla najmłodszych.

CZYTAJ WIĘCEJ »


Termy Bukowina Szaflary


Termy Podhalańskie w Szaflarach
9 Lutego 2010 11:51

Kąpielisko Bańska Niżna leży na wysokości 700 m. n. p. m na terenie powiatu nowotarskiego w gminie Szaflary. Odległość kąpieliska od Zakopanego wynosi 11km, od Nowego Targu 8km. Kąpielisko zasilane jest wodą termalną z odwiertu głębinowego na poziomie 3040m, temperatura w basenach wynosi 30-38 stopni Celsjusza. Ogólna powierzchnia basenów 970m2. Kompleks malowniczo położony w odległości 300m od trasy nr 47 Kraków – Zakopane.CZYTAJ WIĘCEJ »


« STRONA GŁÓWNA
TermyOdkryj Białkę   |   Noclegi   |   Kuchnia   |   Lato   |   Zima   |  
© MATinternet s.c. - ZAKOPANE :: Powered by AntCms