tu jesteś:    Strona główna

U MAĆKA - Białka Tatrzańska

Kontakt - noclegi

Nasz dom wypoczynkowy położony jest w Białce Tatrzańskiej w cichej i spokojnej okolicy nad rzeką w odległości ok. 800 m od kompleksu narciarskiego Kotelnica Białczańska. Najbliższy wyciąg narciarski znajduje się w odległości 20 m. Przy domu wypoczynkowym U Maćka znajduje się ogrodzony plac zabaw, boisko do gry w piłkę nożną, koszykówkę lub inne gry na świeżym powietrzu.


Do dyspozycji naszych gości mamy dwa parkingi zarówno dla autobusu jak i samochodów osobowych. Dysponujemy 12 pokojami2,3i4 osobowymi. Łącznie posiadamy 42 miejsca noclegowe. Każdy z pokoi noclegowych wyposażony jest w łazienkę, TV, oraz stałe łącze internetowe. Na każdym piętrze jest mała świetlica z kompletem wypoczynkowym i TV.

Nasza oferta wzbogaciła się o GÓRALSKĄ SAUNĘ . Góralska sauna to miejsce o niepowtarzalnym klimacie gdzie można zregenerować siły po nartach. Sauna jest nowa piewszy sezon zimowy 2009 / 2010 . Zdjęcia góralskiej sauny można zobaczyć na stronie internetowej. Zapraszamy!

Smaczne posiłki, które zaspokoją nawet bardzo wymagające gusta podawane są w dużej jadalni z kominkiem. Pomieszczenie to jest również udostępniane dla zorganizowania różnych imprez rodzinnych, bądź Sylwestra. Na uwagę zasługują potrawy regionalne przygotowywane na miejscu według starych receptur, na piecu węglowym. Potrawy te serwujemy w naszym domu wypoczynkowym U Maćka zarówno przy śniadaniu jak i obiadokolacji.

Śniadania w formie bufetu podawane są w godzinach 8:00 do 10:00 , a obiadokolacje 15:00 -17:00

Latem zapraszamy na wypoczynek oraz przy grilu lub ognisku w ogrodzie, w chłodne zimowe wieczory zapraszamy na wypoczynek przy kominku.

Specjalizujemy się również w organizowaniu imprez integracyjnych oraz firmowych pikników rodzinnych, urodzin , kuligów z cateringiem ,małych imprez okolicznościowych , oraz spotkań z naszej klasy.

« POWRÓT


  Noclegi na Podhalu:Odkryj Białkę   |   Noclegi   |   Kuchnia   |   Lato   |   Zima   |  
© MATinternet s.c. - ZAKOPANE :: Powered by AntCms